תנאי שימוש אתר

אחריות

יאמישוק עוסק בתחום הסעדה ארגונית אולם אין הוא עוסק בתחום ה"מזון", הוא איננו יצרן או מוכר מזון, ולכן אין לו כל שליטה ו/או אחריות למזון הנרכש, לטיבו, ייצורו, טריותו, כשרותו וכו׳.  כמוכן, יאמישוק אינו אחראי על רכיבי המזון הכולל אלרגנים וכל משתתף מוכרח לוודא את רכיבי האוכל מול המסעדה עצמה והמסעדה מול המשתתפים עצמם.

שינוים

  1. שלל האופציות בדף הטעימות משתנה מדי פעם והאתר מתעדכן לפי השינוים.
  2. יאמישוק עושה את המיטב להציע מאכלים שתמיד יש במלאי. יש מצבים שמוצרים חסרים ואנו מצטערים מראש על אי הנוחות שנגרמה מכך.  
  3. לא ניתן להחליף את הטעימה שמוצגת בתמונה למאכל/מוצר אחר. כמו כן, המוצרים המופיעים בדף הטעימות שייכים לחנויות ספציפיות ולא ניתן לקבל מוצרים מחנויות אחרות.  

תוקף

כרטיסיית יאמישוק תקפה לשישה חודשים מיום רכישתה. אם לא מסיימים את הכרטיסים בפעם הראשונה, תמיד אפשר לחזור לפעם נוספת עם הכרטיסים שנשארו *עד חצי שנה מיום הרכישה.  

איסוף הכרטיס

הכרטיסים שהוזמנו באתר מחכות בנקודת האיסוף בשוק מחנה יהודה – חנות הדריה, רח׳ עץ החיים 61 וניתן להגיע בשעות הפתיחה של החנות (פחות כל יום מ- 09:00- 20:00, שישי עד כשעתיים לפני שבת). בעת האיסוף, צריך להראות את אישור ההזמנה שהתקבל במייל כדי לקבל את הכרטיסייה.  

החזרים / ביטולים

ניתן לבטל את העיסקה ולקבל החזר מלא לפי חוק הגנת הצרכן (1981). לא ניתן להחזיר כרטיסים שכבר נאספו ונעשה בהם כל שימוש. אין החזר כספי עבור כרטיסים שלא מומשו, נאבדו, שומשו חלקי או פג תוקפם. 

ניתן לבטל את העסקות דרך שירות הלקוחות של יאמישוק במייל info@yamishuk.com 

פְּרָטִיוּת

אנו מתייחסים לפרטיותך ברצינות ומחויבים להגן על המידע האישי שלך. מדיניות פרטיות זו מתארת את הנהלים שלנו לאיסוף, שימוש, שמירה, הגנה וחשיפת המידע האישי שלך.

מידע אישי שנאסף ושימוש:

אנו אוספים מידע אישי בעת רכישת כרטיסי יאמישוק. אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי לספק את המוצרים או השירותים שביקשת, כדי לתקשר איתך, וכדי לשפר את האתר והשירותים שלנו. אנו עלולים גם להשתמש במידע האישי שלך כדי לשלוח חומר שיווקי על המוצרים שלנו, אלא אם כן ציינת שאינך מעוניין לקבל הודעות כאלה.

הגנה וחשיפת מידע אישי:

אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים כדי להגן על המידע האישי שלך מגישה לא מורשית. אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך לספקי שירותים צד שלישי שיסייעו לנו במתן שירותים. אנו עשויים גם לחשוף את המידע האישי שלך אם הדבר נדרש על פי חוק או אם אנו סבורים שחשיפה כזו נחוצה כדי להגן על זכויותינו או על בטיחות המשתמשים שלנו או אחרים.

קישורים לאתרי צד שלישי:

האתר שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרי צד שלישי. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות או לתוכן של אתרים אלה, ואנו ממליצים לך לעיין במדיניות הפרטיות של אתרים אלה לפני מסירת מידע אישי.

פרטיות ילדים:

האתר שלנו אינו מיועד לשימוש על ידי ילדים מתחת לגיל 13. איננו אוספים מכוונה מידע אישי מילדים מתחת לגיל 13, ואם נודע לנו שאספנו מידע אישי מילד מתחת לגיל 13, אנו תמחק את המידע הזה במהירות האפשרית.

יצירת קשר

אם יש שאלות או חששות לגבי התנאים שלנו, אנא צור איתנו קשר info@yamishuk.com.